Read in English

Окупанти масовано обстріляли прикордоння Чернігівщини: пошкоджено ЛЕП

Окупанти масовано обстріляли прикордоння Чернігівщини: пошкоджено ЛЕП

Війська Російської Федерації 7 квітня обстрілювали українське прикордоння Чернігівської області. На Чернігівщині пошкоджено лінію електропередачі.

В ефірі "Єдиних новин" начальник Чернігівської ОДА (ОВА) В’ячеслав Чаус розповів, що окупанти не менше дев’яти разів відкривали вогонь по регіону (33 снаряди).

Після обіду противник застосував некеровані авіаційні ракети, які пошкодили ЛЕП у Новгород-Сіверському районі. Декілька сотень абонентів залишилися без світла.

"Росія – терорист. Терорист, по-перше, хоче сіяти паніку серед населення, у тому числі й Чернігівщині. З іншого боку, вони хочуть тримати в тонусі наші Збройні сили", – додав Чаус.

Відповідаючи на запитання про ворожі ДРГ, чиновник сказав, що це інформаційно чутлива інформація. Глава ОВА підтвердив, що російські війська "роблять спроби диверсійного заходу на територію області" та "останнім часом такі спроби для ворога є невдалими".

Чаус додав, що торік спроб прориву ДРГ було більше. Цього року вони є, але їх менше. "Ворог став більше застосовувати дрони, скиди з БПЛА, це така зміна тактики", – заявив чиновник.