Броньовик ексдружини злодія в законі

Броньовик ексдружини злодія в законі "Львівського" опинився у розпорядженні голови фракції "Слуги народу", — ЗМІ

Арештований під час розслідування кримінальної справи про вбивство в 2009 році кримінального авторитета Олександра Семенова на прізвисько "Кацап", та переданий в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) транспортний засіб марки Mercedes-Benz Geländewagen, був проданий на аукціоні особі з близького оточення нардепа 9-го скликання, голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії.

Про це пише detective-info.com.ua.

Інформацію про цей факт у п’ятницю, 5 квітня 2024 року, у власних Telegram-каналах з проміжком у чверть години оприлюднили медійник Владислав Сидоренко та нардеп 8-го скликання Ігор Мосійчук.

 queiqxeiudiqhhant

(Андрій Недзельський)

Згідно з іхнім викладенням, де-юре власником реалізованого "геліка" виступає миколаївський підприємець Євген Айвазов, якого місцеві ЗМІ вважають кумом голови президентської фракції. Більше того — користувачем відповідного авто нібито фіксували самого Арахамію.

(Євген Айвазов)

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, постфактум активізації розслідування історії щодо страти "Кацапа", офіційну підозру в скоєнні відповідного злочину було висунуто 51-річному уродженцю Самбірського району Андрію Недзельському, який відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Львівський"/"Нєдєля". Під час досудового слідства було накладено арешт на цілу низку нібито дотичних до кримінального генерала активів, серед яких — три транспортні засоби. В інтерпретації слідства, ці машини кримінальний генерал записав на колишню дружину, куму та начальника охорони.

Йдеться про два авто моделі Mercedes-Benz G500 та седан Mercedes-Benz-S450, які зрештою вдалося "реквізувати" силовикам попри спротив тодішнього захисту Недзельського на території підземного паркінгу ЖК "Diamond Hill" наприкінці травня 2020 року. Як випливає з реєстру арештованих активів Нацагентства, надалі арештовані автівки передали до АРМА.

Навесні 2022 року нардеп 8 скликання Антон Геращенко звітував про знищення одного з транспортних засобів, вилучених у справі проти "Нєдєлі". Йшлося про один з Geländewagen з броньованим кузовом, який використовували під час бойових дій при звільненні від російських окупантів міста Ірпінь Київської області.

Згідно твердженням тодішнього радника міністра внутрішніх справ, транспортний засіб допоміг врятувати життя чотирьом бійцям спецназу поліції КОРД.