укрнафта,азс,пальне

Чистий прибуток ПАТ "Укрнафта" за 2023 рік склав 23,6 млрд₴ Такий результат зафіксувала міжнародна компанія Grant Thornton після завершення незалежного аудиту.

Про це повідомляє пресслужба "Укрнафти"

Зазначається, що дивіденди за минулий рік вдвічі перевищують кумулятивний результат останніх десяти років.

"Не втомлююсь дякувати кожному і кожній, хто працює в компанії, і ще раз підкреслю, що державне управління може і має бути ефективним", – прокоментував директор компанії Сергій Корецький.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів Відповідного до нього, чистий дохід компанії планується на рівні 118 млрд₴ Чзатвердив фінансовий план "Укрнафти" на 2024 рік.истий прибуток у 2024 році – 18 млрд₴

У 2023 році "Укрнафта" заробила 24 млрд грн чистого прибутку, сплатила 26 млрд грн податків та зборів і перераховує більше 8 млрд грн дивідендів.

Нагадаймо, 6 листопада 2022 року стратегічно важливі підприємства ПАТ "Укрнафта", ПАТ "Укртатнафта", АТ "Мотор Січ", ПрАТ "АвтоКрАЗ" та ПрАТ "Запоріжтрансформатор", пов’язані з Костянтином Жеваго, Ігорем Коломойським, Вячеславом Богуслаєвим та Костянтином Григоришиним, було передано в управління Міністерства оборони до завершення військового стану.

Після цього у ПАТ "Укрнафта" та ПАТ "Укртатнафта" було змінено склад наглядових рад, а керівником обох компаній призначили Сергія Корецького.

НАК "Нафтогаз України" належали 50%+1 акція "Укрнафти", ще 42% володіли компанії групи "Приват" Ігоря Коломойського та його партнерів. "Приват" здійснював операційний контроль над "Укрнафтою" з лютого 2003 року.