Читать на русском

На Київщині судитимуть

На Київщині судитимуть "бізнесменів", які налагодили незаконне виробництво та збут цигарок

У Київській області судитимуть учасників злочинної групи, які збували на території столичного регіону незаконно виготовлені тютюнові вироби. Під час обшуків вилучено понад 63 тис. пачок цигарок без марок акцизного податку.

Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної прокуратури. Слідство за цими фактами завершено.

"Розслідуванням встановлено, що, не маючи дозволу та ліцензій щодо обігу підакцизних товарів, мешканець столиці організував схему нелегального збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів. До "бізнесу" він залучив двох знайомих, кожен із них виконував функції за заздалегідь узгодженим планом. Тютюнові вироби без марок акцизного податку закуповували оптовими партіями в інтернеті", – розповіли в пресслужбі.

На Київщині судитимуть  qrxiquirriqkxant

Як зазначили в прокуратурі, товар зловмисники зберігали та фасували за місцем проживання організатора "бізнесу" і в орендованому гаражі. Продукцію розвозили на авто та за готівку збували її через мережу роздрібної торгівлі й під час особистих зустрічей із покупцями на території столиці та Київської області.

На Київщині судитимуть

На Київщині судитимуть

"Отриманий прибуток розподілявся між усіма учасниками групи, частина доходу витрачалася на фінансування подальшої злочинної діяльності організованої групи. Під час обшуків вилучено понад 63 тис. пачок цигарок без марок акцизного податку, майже 203 тис. грн, 7 тис. доларів США, 4,5 тис. євро та 2 легкові автомобілі", – уточнили у пресслужбі.

Слідство за фактами незаконного придбання з метою зберігання, транспортування та збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів завершено, а обвинувальний акт направлено до суду.

На Київщині судитимуть