За побиття палицею автомобіля ТЦК жительку Хмельниччини оштрафували на 85 гривень

За побиття палицею автомобіля ТЦК жительку Хмельниччини оштрафували на 85 гривень

Суд притягнув до адміністративної відповідальності жінку, яка палицею побила вікна в автомобілі ТЦК та СП (військкомату) на Хмельниччині: їй виписали штраф на 85 гривень.

Про це йдеться в постанові Ізяславського районного суду Хмельницької області.

У рішенні зазначається, що жінка, яка працювала машиністкою з прання білизни в місцевому дитсадку, 29 березня висловлювалась нецензурною лайкою на адресу співробітника ТЦК та дерев’яною палицею пошкодила вікна в автомобілі Mercedes-Bens, «чим порушила громадський порядок і спокій громадян».

На судовому засіданні фігурантка визнала повністю свою вину і розкаялася. Вона просила врахувати її важкий емоційний стан, пов’язаний із постійними переживаннями за сина, який є мобілізованим до ЗСУ. Жінка пообіцяла надалі протиправних дій не вчиняти.

Сам потерпілий співробітник ТЦК на судове засідання не з’явився, але письмово просив суд застосувати максимально можливе стягнення з обвинуваченої.

Зрештою, суд постановив визнати жінку винною у дрібному хуліганстві та призначити їй штраф у розмірі 85 гривень. Також з неї стягнуть судовий збір в сумі 605 гривень.