Командувач Сухопутних військ Олександр Павлюк заявив, що вважає неприпустимим негативне ставлення до працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і попередив, що ніхто не дозволить порушувати права військових. Про це він повідомляє у "Фейсбуці".

“Збройні Сили України – єдина сила, здатна зупинити і знищити ворога. Як суспільство допустило, щоб військових почали боятись, дозволяли собі їх ображати? Сьогодні більшість працівників ТЦК – це вчорашні воїни, якими усі захоплювались і пишались. Що сталось? Чому сьогодні від них ховаються, чому дозволяють собі їх зневажати, влаштовують цькування і навіть бійки? Це неприпустимо”, – пише Павлюк.

Він наголосив, що військовослужбовці, ветерани – це не прохачі і не агітатори. Це люди, котрі виконали свій конституційний обов’язок.

“Ми не маємо права допустити, щоб вони почувалися винними, непотрібними чи небезпечними перед тими, кому вони буквально врятували життя. Так, система ТЦК не ідеальна – ми це усвідомлюємо і працюємо над її вдосконаленням. На всі випадки перевищення повноважень Командування Сухопутних військ, правоохоронні органи оперативно реагують. Ми не будемо миритись із порушенням прав цивільних громадян, але й порушувати права військових не дозволимо”, – заявив Павлюк.

Він закликав усіх українців “тримати голову холодною та усвідомити одну просту істину: армія і народ неподільні”.

“Особливо під час битви за існування держави”, – додав Павлюк.