міноборони

При Міністерстві оборони вперше створено новий координаційний дорадчий орган для Департаменту внутрішнього аудиту – Аудиторський комітет.

Про це повідомляє пресслужба міністерства.

Зазначається, що комітет є однією зі складових нової моделі реформи фінансового контролю в Міноборони. До його складу входять сертифіковані внутрішні аудитори із держав-членів НАТО та України.

Аудиторський комітет створили для консультацій та розгляду питань, пов’язаних з внутрішнім аудитом, підтримання довіри суспільства, як державної інституції. Він підсилюватиме функцію внутрішнього аудиту, й водночас буде органом, який розбудовуватиме його функціонал.

"Міноборони запросило до комітету фахівців, які мають належну експертизу, репутацію, авторитет, навички й досвід. Орган слугуватиме "запобіжником" від політичного втручання", – зазначив заступник міністра оборони Юрій Джигир.

До складу Аудиторського комітету Міністерства оборони увійшли:

  • Франсуа Готьє – керівник Служби зовнішнього нагляду штаб-квартири НАТО (м. Брюссель);
  • Джозеф Інгігнолі – аналітик/оцінювач наглядових програм Офісу Генерального інспектора Департаменту оборони США;
  • Джон Чесшир – керівник компанії з внутрішнього аудиту JC Audit Training Ltd (м. Оксфорд), член міжнародного інституту внутрішніх аудиторів;
  • Манфред ван Кестерен – міжнародний експерт з державного внутрішнього фінансового контролю в рамках програми EU4PFM в Україні;
  • Руслана Рудницька – українська експертка національних та міжнародних проектів під егідою Міністерства фінансів України та Рахункової палати.

Також до Аудиторського комітету увійшли заступник міністра оборони Юрій Джигир та державний секретар міністерства Людмила Дараган.