Читать на русском

У Раді з’являються законопроєкти, які не вписуються у правову систему ЄС, – євродепутат

У Раді з’являються законопроєкти, які не вписуються у правову систему ЄС, – євродепутат

Депутати Верховної Ради не завжди дотримуються демократичних стандартів, пропонуючи законопроєкти, які не вписуються у правову систему ЄС.

Про це в інтерв’ю сказала депутат Європейського парламенту Віола фон Крамон-Таубадель.

"Ми бачимо деякі, скажімо так, тривожні ознаки, і ми бачимо деякі божевільні законопроєкти, які не вписуються в acquis ЄС (правову систему Євросоюзу, – ред.), які не вписуються в це прагнення стати його членом", – сказала вона.

Фон Крамон-Таубадель висловила повагу усім колегам у Раді, всім колегам, які працюють у виконавчій владі, за розробку відповідних законопроєктів для членства в ЄС, потім за їхнє ухвалення, потім за реалізацію.

"Так що багато, безумовно, робиться. І набагато більше, ніж очікували багато хто в Європейському Союзі", – сказала вона, зазначивши, що існує чітка єдність у реформуванні країни, просуванні правильних законопроєктів, забезпеченні того, щоб все йшло європейським шляхом.

"Але є і другий аспект, і це управління, а управління означає інклюзивність, означає права опозиції, означає парламентський плюралізм, означає включення громадянського суспільства, означає роботу, скажімо так, з місцевими експертами, а не лише з небагатьма людьми в президентській адміністрації", – додала євродепутат.