Ракета і Мечислав Бєнєк

Польща могла збити російську ракету, яка 24 березня перетнула її повітряний простір. Такі дії вони б вчинили, якби об’єкт залетів далі – углиб країни.

Про це повідомило видання Wiadomosci цитуючи радника міністра оборони Польщі Мечислава Бєнєка.

В країні НАТО повідомили, що ворожа ракета перебувала в повтряному просторі Польщі 39 секунд і летіла на висоті 400 метрів зі швидкістю 800 км/год. Зясувалося, що російський повітряний об’єкт залетів на 2 кілометри вглиб території країни. Якби ракета залетіла ще далі – її б збили.

"Ракети, які мають на борту пілоти, могли б збити цей обʼєкт, якби він залетів глибше і загрожував нашій безпеці, але після 39 секунд він покинув нашу територію", – сказав на брифінгу радник міністра оборони.

Зазначають, що після російського масованого удару по Львівській області, Польща підняла в повітря винищувачів F-16 – два польські і два американські. Саме вони, могли збити ворожу повітряну ціль.

Також, мінстр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш повідомив, що після сьогоднішнього випадку американські і британські союзники вирішили залишити на території Польщі до кінця року системи ППО "Sky Sаbre".

Нагадаймо, що сьогодні, 24 березня о 04:23 ранку відбулося порушення повітряного простору Польщі однією з крилатих ракет. Повітряну ціль цієї ночі запустили росіяни. Метою атаки було нанести удар по території України, а саме – населені пункти, які розташовані на заході України.

Раніше писали, що 24 березня, російськи війська атакували Україну крилатими ракетами та безпілотними літальними апаратами. Всього українськи сили протиповітряної оборони знищили 43 ворожі цілі. Представники місцевих влад повідомляють про падіння уламків у Києві та Дніпропетровській області, а також влучання в об’єкт критичної інфраструктури на Львівщині.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!