Кейт Міддлтон

42-річна принцеса Уельська, дружини спадкоємця британського престолу Вільяма, Кейт Міддлтон пояснила, чому тривалий час не з’являлася на публіку . У королівської персони діагностували онкологічне захворювання.

Про це Кейт повідомила під час відеозвернення 22 березня, які було оприлюднене у Twitter (Х).

Міддлтон повідомила, що в січні їй зробили операцію на черевній порожнині. Тоді операція пройшла успішно, проте онкологічне захворювання було виявлено під час тестів, зроблених після операції. За словами принцесси, медики порадили їй пройти курс профілактичної хіміотерапії.

"Зараз я перебуваю на ранніх стадіях цього лікування", — сказала Міддлтон.

Принцеса Уельська додала, що розпочала лікування і проходить "курс превентивної хіміотерапії". Наразі Кетрін планує зосередитись на лікуванні та повернутись до виконання державних справ, коли це дозволить її стан здоровʼя.

Королівська персона також зізналася, що для неї та її чоловіка Вільяма новина про хворобу стала "величезним шоком". Однак Міддлтон запевняє, що почувається "добре і щодня стає сильнішою".

Нагадаймо, раніше ми повідомляли про те, що у короля Сполученого Королівства Чарльза ІІІ діагностували рак. Хворобу у 75-річного британського монарха виявили після додаткових обстежень, які призначили через "окрему проблему" під час нещодавньої операції на доброякісному збільшенні передміхурової залози.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!