На фронті загинув захисник із Сумщини

На фронті загинув захисник із Сумщини

У боях на Авдіївському напрямку фронту загинув Іван Пономаренко із Сумської області. Він став на захист України добровольцем, служив у 115-й окремій механізованій бригаді ЗСУ.

Воїну навіки лишилося 52 роки, рідну людину втратили його дружина й двоє дітей. Про це повідомив Кролевецький міський голова Віктор Лехман.

Пономаренко Іван Миколайович, 29.02.1972 р. н., проживав у рідному селі Бистрик. До лав ЗСУ мобілізувався 28 грудня 2022 року. Мав звання старшого солдата, воював у в лавах 115-ї ОМБр.

Його не дочекалися з фронту дружина і двоє дітей: на війні загинув захисник із Сумщини. Фото  queiueiqutieeant

"Пішов захищати Україну не за повісткою, а за покликом серця і душі, тобто добровольцем. Це був його вибір. І віддав найдорожче – життя. Як Герой! Ордени, медалі... Все тлін. Життя людини не замінить ніщо. Як і біль родини, всіх рідних та близьких", – написав односельчанин загиблого Вячеслав Ковтун.

Він наголосив, що Іван Пономаренко був надзвичайно доброю людиною, з гарним почуттям гумору, люблячим батьком і зразковим сім’янином. А також працьовитим чоловіком, який ніколи не відмовлявся від робіт для села.

Життя воїна обірвалося 1 квітня 2024-го в районі населеного пункту Очеретине Донецької області. У військовослужбовця залишилися дружина, двоє дітей і сестра.

"Співчуваємо родині та близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі. Вічна слава та світла пам’ять нашому воїну-захиснику!" – зазначили в громаді.

Про дату, час та місце поховання захисника землякам повідомлять додатково.