Читать на русском

Спроба Путіна звинуватити Україну в теракті шокувала в Європі навіть ультраправих, — депутат ЄП

Спроба Путіна звинуватити Україну в теракті шокувала в Європі навіть ультраправих, — депутат ЄП

За інформацією євродепутатки Наталі Луазо, в Європі знають, що глава Кремля вклав величезні кошти на підтримку праворадикалів і, таким чином, формує пул "довірених осіб та корисних ідіотів", які поширюють його пропаганду.

Спроба російського лідера Володимира Путіна звинуватити Україну у теракті у підмосковному торговому центрі стала шоком навіть для європейських ультраправих політиків. Саме таким чином висловила свої емоції голова підкомітету Європарламенту з безпеки та оборони Наталі Луазо на брифінгу у Києві 26 березня, пише "РБК-Україна".

Вона нагадала, що теракт у ТЦ "Крокус Сіті Холі", який стався 22 березня, вчинили терористи ІДІЛ, але Путін продовжує звинувачувати Україну.

"У західноєвропейському суспільстві, навіть для ультраправих політиків, стало шоком побачити російського президента, який ігнорує реальність і вважає за краще вказувати на звичайного для нього винуватця — Україну", — зазначила Луазо.

За інформацією євродепутатки, в Європі знають, що глава Кремля вклав "величезні кошти" на підтримку праворадикалів у всьому європейському континенті. Таким чином він хоче отримати "довірених осіб та корисних ідіотів", які поширюють його пропаганду.

"Ми демократичне суспільство, тому цензури як такої немає, але держави-члени дедалі більше викривають реалії іноземного втручання", – додала євродепутатка.

Зазначимо, що ультраправі партії в Європі активно виступають проти допомоги Україні у війні з Росією та продовжують спроби налагодити відносини з РФ.