У боях біля Роботиного загинув захисник зі Львова, який на фронт пішов добровольцем

У боях біля Роботиного загинув захисник зі Львова , який на фронт пішов добровольцем

На Запорізькому напрямку фронту загинув воїн 65-ї ОМБр Роман Кропивницький зі Львова. У минулому капітан міліції, на початку повномасштабної війни він добровольцем став до лав ЗСУ.

Захисникові навіки лишилося 42 роки. Про втрату повідомила Львівська міська рада, закликавши містян 9 квітня провести Героя в останню земну дорогу.

Львів’янин Роман Кропивницький, 13.02.1982 р. н., закінчив середню загальноосвітню школу №96 МЖК-1. Вищу освіту за спеціальністю "право" здобув у Львівському національному університеті ім. І. Франка та Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Пішов на фронт добровольцем: у боях біля Роботиного загинув захисник зі Львова. Фото qkxiqdxiqzriddrant

У 2004-2005 роках проходив військову службу у військовій частині А3478 ЗСУ. Протягом 2007-2013 років працював експертом-криміналістом сектору досліджень холодної зброї, трасологічних, дактилоскопічних досліджень і досліджень вогнепальної зброї відділу криміналістичних досліджень у Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при Управлінні МВС на Львівській залізниці.

Капітан міліції, нагороджений нагрудним знаком "За відзнаку в службі" ІІ ступеня.

Пішов на фронт добровольцем: у боях біля Роботиного загинув захисник зі Львова. Фото

З 2019 року чоловік працював охоронником відділу безпеки. А з початком повномасштабного російського вторгнення добровільно 28 квітня 2022-го став на захист Батьківщини. Він служив у 65-ій окремій механізованій бригаді оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗСУ.

Воїн виконував бойові завдання на території Запорізької області. Торік 20 червня отримав медаль "Ветеран війни – учасник бойових дій".

За словами близьких, він був розумним, цілеспрямованим, працьовитим, наполегливим, чесним, справедливим, сміливим і тим, хто завжди прийде на допомогу чи виручить у потрібну мить.

Пішов на фронт добровольцем: у боях біля Роботиного загинув захисник зі Львова. Фото

Загинув Роман Кропивницький 1 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі села Роботине Запорізької області. У захисника залишилися дружина, батьки, сестра та племінниця.

"Рідненький, я не вірю, що це сталося. Не вірю, що втратила Тебе. Ми тільки починали жити. І в нас це життя відібрали. Ти завжди казав, що зробиш все для нас, для мене, щоб у мене було все, про що я тільки могла мріяти. Все є, але немає Тебе. Ми були одним цілим. Ми розуміли один одного з півслова. А тепер без Тебе, Коханий, пустота… Дякую, коханий, що дозволив бути в твоєму житті, відчувати твою любов і бути коханою. Ти назавжди в моєму серці і в моїх думках", – написала в соцмережі Наталія Кропивницька.

Пішов на фронт добровольцем: у боях біля Роботиного загинув захисник зі Львова. Фото

"Наш Герой, мій братчик, тепер оберігає нас з небес. Не віриться й болить, дуже болить... Герої вмирають, на жаль, але пам’ять вічно жива! Ромашка, ти завжди в моєму серці такий усміхнений, добрий… Пам’ятаю всі наші довгі прогулянки містом Лева, всі наші розмови і всі настанови! Пам’ятаю, брате! І ніколи не забуду, хто тебе забрав у нас, ніколи! Слава нашим Героям!" – зазначила у "Фейсбуці" Анна Мельниченко.

У вівторок, 9 квітня, Львів попрощається з військовослужбовцем Романом Кропивницьким, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитися до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів і святкувань.