У Росії шукають

У Росії шукають "героя СВО", який вбив двох фермерів і відрізав їм вуха

Російського військового Артема Букотіна, який був завербований у ЗС РФ у в’язниці, оголосили у розшук. Окупант підозрюється у жорстокому вбивстві двох російських фермерів із застосуванням тортур у Ростовській області.

Про злочин повідомили російські ЗМІ.

За даними слідства, військовий зі своїм спільником розправилися з двома співробітниками сільгоспкооперативу "Верхоломів". Тіла жертв були виявлені 4 квітня через два дні після зникнення: одне було заховано у багажнику автомобіля, друге виловили з річки Сал.

На трупах знайдено сліди жорстоких тортур. Фермерів катували ножем, одному з них відрізали вухо. Добивали злочинці своїх жертв перерізанням горла.

З’ясувалося, що головний підозрюваний Букотін має дуже багате кримінальне минуле. Він мав бути у в’язниці, але його помилував диктатор Путін для участі у війні проти України. Зек навіть отримав медаль "За відвагу". Другий підозрюваний, особа якого ховається, також був раніше судимий за викрадення авто та поножовщину.

Кримінальну історію прокоментував журналіст Денис Казанський у Telegram. Він нагадав, що лише кілька тижнів тому російські силовики показово на камеру відрізали вухо одному з ймовірних терористів, які напали на "Крокус Сіті Холл". За ці тортури ніхто не був покараний.

"Усього тиждень тому вся Росія аплодувала садистам, які відрізали вуха таджикам. І ось уже флешмоб покотився країною. Так буває, коли насильство і тортури стають нормою та пропагуються на рівні держави", — написав Казанський.