Читать на русском

Рішення знайшлося: армія РФ максимально обмежена у використанні Starlink, — Мінцифри

Рішення знайшлося: армія РФ максимально обмежена у використанні Starlink, — Мінцифри

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, Україна продовжує залишатися на зв’язку із засновником американської компанії SpaceX Ілоном Маском, а їхні команди працюють разом.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив про запровадження суворих обмежень на використання терміналів Starlink збройними силами Росії. Про це він повідомив німецькій газеті Welt.

Згідно з його заявою, супутникові системи, включно зі Starlink, потрапляли до рук потенційних противників нелегальними каналами через треті країни, що робить їх використання Збройними силами України неприйнятним.

При цьому Федоров наголосив, що українська сторона знайшла рішення.

"Україна продовжить використовувати Starlink, а росіяни будуть максимально обмежені у його використанні. Усі необхідні рішення вже ухвалені. Результат побачимо найближчим часом", – зазначив Федоров.

Він також наголосив, що продовжує підтримувати зв’язок із засновником американської компанії SpaceX, Ілоном Маском у контексті спільної роботи команд.

"У нас є стабільні поставки від Starlink. У цьому нам допомагають партнери. SpaceX оперативно реагує на будь-які проблеми, і на операційному рівні наші команди ефективно співпрацюють", – резюмував Федоров.