snimok ekrana 2023 11 21 v 18.21.38

Генерал Наєв написав першу з часів вторгнення статтю і відкрив завісу про причини провальної неготовності до вторгнення.

1.

— «Розвідувальні органи України в жодному із офіційних документів чіткої інформації щодо конкретної дати та часу початку агресії не надавали». (с)

Ось так.

Буданов розповідає, як

— «23 числа, приблизно, здається, о 14:30, ми чітко отримали інформацію, що о четвертій ранку буде початок і як саме. Це було доведено до першої особи держави»

А от генерал Наєв каже, що жодного документу про конкретну дату наступу не отримав.

Тобто глава ЦРУ Бернс передав Зеленському інформацію про плани нападу РФ:

— (16 січня Зеленському) «Була розкрита певна кількість деталей, наприклад, російські наміри захопити аеродром на північному заході від Києва під назвою Гостомель і використати його як платформу для висадки повітряно-десантних сил, а також щоб пришвидшити захоплення Києва».

І навіть дружина Буданова це підвтерджує:

— Чоловік увечері 23 лютого сказав мені, що о 5.00 почнеться повномасштабне вторгнення. Ми зібралися і поїхали до нього на роботу, і з того часу ми перебуваємо не вдома.

Але Зеленський отриману від ГУР і ЦРУ розвідувальну інформацію від генералів ПРИХОВАВ.

Однією цією дією Зеленський вчинив злочин — його злочинна бездіяльність є прямою причиною неготовності країни до війни.

Слова Наєва підтверджує командир 4-ї бригади НГУ полковник Артем Іллюхін:

— «Даних про підготовку удару на Гостомель у командування 4-ї бригади на той час не було»(с).

Але ідемо далі.

Приховавши від військового керівництва дані ЦРУ і ГУР Зеленський ввечері 23 лютого 2022 присипляє всім пильність:

— «Причин для вашої безсонної ночі немає»(с).

Сказавши це, Зеленський лягає спати.

2.

Натомість генерал Наєв повідомляє наступне: розхолоджуюче базікання клоуна він не послухав, спати не ліг, довірився своїй «чуйці» і віддає наказ командувачам всім разом почати безсонну ніч:

— «Начальник моєї розвідки підтвердив ймовірність загострення, а мої внутрішні відчуття підказали мені, що вторгнення може статися саме 24 числа. Тому я одразу викликав всіх сімох командувачів угруповань та наказав їм до 4 години ранку 24 лютого привести війська у готовність до відбиття агресії.

О 2 годині ночі, за кілька годин до початку повномасштабної війни, я прибув до центру управління, де вже зібрались начальники всіх центрів та відділів, і наказав їм всім зайняти свої робочі місця та бути готовими до бойового управління. А за кілька годин стало зрозуміло, що це передбачення було вірним.»

В нашій країні окрім ідіотів є багато дорослих і відповідальних людей. Саме тому, що вони не послухали розхолоджуюче базікання президента, і навіть діяли йому всупереч, ми уникнули смерті.

3.

І третій момент. Оперативне розгортання військ генерал Наєв провів за власною ініціативою. Тільки завдяки цьому перший раптовий удар ворога не став нищівним:

— «Для реагування на загрозу вторгнення противника, про яку вже говорили відкрито, я ще 23 лютого віддав письмове розпорядження всім командирам угруповань провести оперативне розгортання та вивести частини і підрозділи у райони бойового призначення. Після цього у визначених районах було проведено розгортання загальновійськових бригад, згодом – систем розвідувального, оперативного, логістичного, медичного забезпечення. Надалі це стало підґрунтям для дій Сил оборони України по відбиттю збройної агресії рф.

Якби ми це не виконали, війну ми б зустріли в казармах і на полігонах.»

Данілови-Зеленські розповідають, як «готувалися» нап’яливши чорну форму. Але не чорна форма нас врятувала, а те, що цих дурнів не послухалися ті, хто виконували їх накази.

Та Зеленський приховавши від генерала Наєва точні розвіддані і не надавши завчасних вказівок, заганяє генерала в умови точно, як розвідника Сестриваковського, який без наказу намагався підірвати міст з Криму, але вже бігав між розривами ворожих мін і не зміг. Генерал Наєв без наказу почав діяти і виводити війська на рубежі, але зробити це не встигає. 59-а бригада, перебуваючи на Олешківському полігоні за 80 км від Криму, так і не дійшла до перешийку з Кримом.

— «Мости треба підривати до підходу противника, а не коли він вже біля них». — Генерал Соколов відповідальний за Південь.

————

Катастрофічні наслідки нашої неготовності в перші дні війни — виключно на совісті президента.

В разі загрози вторгнення, будучи законом зобов’язаний діяти відповідним чином, президент України уникає своїх зобов’язань, воєнний стан не вводить. Цим він позбавляє військове керівництво можливості діяти на упередження, заздалегідь підірвати мости, підготовувати і зайняти оборонні позиції.

Все це привело до неготовності військ в перші години вторгнення, катастрофічних наслідків, оточення тисяч військових і десятків тисяч смертей.

Але совість у Зеленського не просипається. Після перших тижнів зелена пропаганда оголосила, що винні у всьому військові, які «про*балі»(с).

Ми маємо готову кримінальну справу. Є все для процедури імпічменту і максимального тюремного строку.

Джон Сміт

snimok ekrana 2023 11 21 v 18.24.20

snimok ekrana 2023 11 21 v 18.27.23

Зеленський заздалегідь знав про плани повномасштабного вторгнення. Ці плани передбачали окупацію України, встановлення пр@р@сійського режиму і ліквідацію президента. І особливо ліквідацію учасників Майдану 2014 року — цю категорію окупанти записали в лист «А» на знищення.

Про ці плани Зе не сказав, бо згідно цитат гаранта виданням NOS і WP, боявся «паніки», «риття окопів», «падіння економіки», того, що «будуть протести і вимоги поміняти уряд».

Зеленський натомість уже вдруге розказує про якийсь «Майдан 3.0» — типу р@с!йський план, який передбачає зміну влади в Україні. Вдруге розказує, як про найбільшу загрозу. Звучить це максимально дико з огляду, що мільйони громадян стали безхатьками, біженцями, втратили рідних людей чи місять багно з кров’ю в окопах. А зверху їх періодично поливають то ракети, то артснаряди, то шахеди. Тобто вся хрінь, яка тільки могла бути — уже є.

Походу це питання пріоритетів.

І державницькі десь в хвості потяга біля туалету.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

От редакции: В ВР ходят упорные слухи о том, что к Новому Году Зеленский вдруг внезапно «заболеет» и окажется неспособен исполнять обязанности Президента. И вместо него страной будет управлять спикер Верховной Рады. Которого очень скоро переизберут. Им станет Разумков. Персонаж безвольный, но разумный. Партнеров, вероятно, это устраивает. В любом случае — лучше, чем Зеленский. Залужного во главе государства не будет. В цивилизованном мире не принято.