Нещодавно правоохоронці оголосили підозру директору одного з основних комунальних підприємств Броварської міськради Київської області КП "Бровариблагоустрій" Андрію Сторчовому.

Останній, за версією слідства, причетний до розтрати бюджетних коштів у 2022 році на суму 330 тис. грн.

Суд першої інстанції (Броварський міськрайонний суд) виніс рішення на користь посадовця, станом на сьогодні прокуратура подала апеляцію на ці рішення першої інстанції. Однак, громадськість бентежить той факт, що серед "величезних фінансових потоків" комунального підприємства задокументовано лише 330 тис. грн.

Згідно з відкритими джерелами, КП "Благоустрій" освоює сотні мільйонів бюджетних коштів на рік. Левова частка йде на дороги, на озеленення, пальне, охорону та речі/товари для військових. Загальна сума доходів Броварської громади у 2024 році запланована майже 1,999 млрд грн та 1,995 млрд грн.

Як ми бачимо є ще низка інших комунальних підприємств Броварської міськради, які освоюють сотні мільйонів міста Бровари.

Питання до правоохоронних органів: Невже до інших директорів комунальних підприємств Броварської міськради немає питань? Чи мер міста Ігор Сапожко 16 років на посаді та непричетний до можливих протиправних схем розкрадання бюджетних коштів?

Автор: Анна Мусієнко