Робота на підприємствах МХП відображає неабияку енергію та зосередженість на виробництві, що відчувається в усіх аспектах їх діяльності. Щоденно я стаю свідком бурхливої активності у їхніх цехах та новоствореному штабі допомоги. Кожне авто, що перевозить продукцію, стає свідком відданості та професіоналізму колективу МХП.

За словами, які я чув, наші працівники прикладають неймовірні зусилля, щоб забезпечити українців достатньою кількістю харчів. Це підтверджується і числами: понад 4000 тонн благодійної продукції, на суму понад 200 мільйонів гривень, було передано нашим Благодійним фондом "МХП-Громаді" Збройним силам України, поліції та територіальним оборонам у найбільш напружених точках країни. Ця допомога також дістала своє застосування у лікарнях, пологових будинках, дитячих будинках та центрах для літніх людей.

Ініціатива МХП виявляється надзвичайно важливою для усієї української громади, підтверджуючи не лише їхню ефективність у виробничих питаннях, але й суспільну відповідальність та бажання допомагати тим, хто цього найбільше потребує.

Оригінал статті:

Я щодня буваю на підприємствах МХП й на власні очі бачу: робота кипить у цехах, у новоствореному штабі допомоги, у кожному авто, що везе продукти людям. Наші працівники роблять усе, щоб українці мали вдосталь їжі.

4000 тонн благодійної продукції на більше ніж 200 млн грн. Саме стільки безкоштовної продукції від МХП та Благодійного фонду "МХП-Громаді" отримали ЗСУ, поліція й територіальні оборони в гарячих точках країни, лікарні й пологові, дитячі будинки та центри для літніх… Більше

https://www.facebook.com/yuriikosyuk