Українці не дочекалися пʼятої серії шоу «Вагітна у 16» і закидали СТБ проханнями про продовження

Українці не дочекалися пʼятої серії шоу « Вагітна у 16» і закидали СТБ проханнями про продовження

У пʼятницю, 12 квітня, сотні тисяч, а то й мільони, українців не дочекалися нового випуску шоу "Вагітна у 16" на телеканалі СТБ та закидали соцмережі авторів питаннями та проханнями про продовження. Проте, схоже, проєкт наразі не планують знімати.

Як повідомила пресслужба журналістам "Детектор Медіа", з огляду на чутливість суспільства під час повномасштабної війни з РФ, "Вагітну у 16" не продовжували на нові епізоди. Попередні випуски, як стверджується на початку кожної серії, були відзняті до 2022 року.

Наразі на YouTube-каналі шоу можна знайти 4 нові серії, які публікували місяць із інтервалом у тиждень. Вони зібрали в сумі більше 16 мільйонів переглядів, багато згадок у соцмережах та ЗМІ. За цей час проєкт заново полюбився багатьом глядачам, а також зустрів чималу кількість хейту через історії персонажів.

Нових випусків  xdidzriruiqqhant

Багато глядачів у пʼятницю чекали на продовження сезону, але новий випуск так і не вийшов у світ. Під останнім відео на каналі в коментарях здійняли галас, запитуючи: "Коли новий випуск?" і благаючи: "Вимагаємо нових серій! Закривайте все, але випускайте далі! Єдина програма, яка настільки популярна і бажана нами".

Нових випусків

Нових випусків

Офіційної реакції від СТБ досі не зʼявилося, але в статті "Детектор Медіа" від 11 квітня можна знайти такий коментар: "Враховуючи чутливість теми, особливо під час повномасштабної війни, телеканал СТБ прийняв рішення не транслювати проєкт в ефірі та не планує зйомок нових епізодів. Архівні епізоди проєкту, зняті у 2021 році, були викладені тільки на каналі проєкту "Вагітна у 16" в YouTube, платформі, де користувачі переглядають відео за запитом, а не в загальному програмуванні. СТБ не надавав промопідтримки проєкту ні в ефірі, ні в диджиталі. Проте цифри переглядів цього проєкту підтверджують високу суспільну актуальність теми та потребу у профільних державних і соціальних ініціативах".

У коментарях деякі глядачі відповіли іншим, що всього встигли зняти чотири випуски в новому сезоні.