Рієлтор розповіла, за скільки Пугачова може здати свою квартиру в центрі Москви

Рієлтор розповіла , за скільки Пугачова може здати свою квартиру в центрі Москви

Рієлтор, яка оцінювала нерухомість Алли Борисівни в Москві, вважає, що співачка не зможе отримати за свою квартиру суму, вищу за середню ринкову. У всьому винен застарілий ремонт приміщень.

Співачка Алла Пугачова може здати свою квартиру у Пилипівському провулку (центральний район Москви) за 400 тисяч рублів. У таку суму нерухомість Примадонни оцінила рієлтор Оксана Романовська, пише РИА Новости.

За словами Романовської, зірка російської естради зможе здати свою квартиру за ринковою ціною. Однак отримати за нерухомість від гіпотетичних орендарів Примадонна навряд чи зможе через застарілий ремонт у приміщеннях.

"Загалом дорожче навряд чи вийде, але це пов’язано насамперед з тим, що, за моїми припущеннями, ремонт там було зроблено не менше 15 років тому, що, відповідно, досить давно і зараз неактуально", — сказала рієлтор.

Вона також додала, що Алла Пугачова зможе отримати за здачу квартири в середньому 300-400 тисяч рублів на місяць. Саме така середня ціна на нерухомість у цьому районі Москви.

"Якщо ми говоримо про квартири з великою кількістю спалень, кінцева вартість залежить від стану ремонту", — додала Романовська.