У МВС розповіли про стан 21-річної дівчини, яка постраждала від удару РФ по Хмельницькому

У МВС розповіли про стан 21-річної дівчини, яка постраждала від удару РФ по Хмельницькому

У Хмельницькому співробітники ДСНС врятували з-під завалів 21-річну Марію. Дівчина перебувала у будинку, в який поцілила ворожа армія.

Відео оприлюднили у Telegram МВС України. Про рятувальну операцію у сюжеті розповів начальник караулу 40-ї Державної пожежно-рятувальної частини Ростислав Лобунько.

Зазначається, що мама дівчини змогла додзвонитися до неї, й рятувальники вручну, по маленькій цеглинці, почали розбирати розбитий бетон та конструкції. Техніку не застосовували, щоб не завдати людині шкоди.

Як зазначив Лобунько, спершу відкопали голову, потім – решту тіла. Рятувальники постійно говорили з дівчиною, щоб вона не знепритомніла. Коли вдалося деблокувати, її передали медикам. Наразі Марія продовжує реабілітацію, рятувальники відвідали її в лікарні.

Її рятували з-під завалів: з’явилися дані про стан 21-річної дівчини, яка постраждала від удару РФ по Хмельницькому. Відео dqdiqhiqdkideeant

Її рятували з-під завалів: з’явилися дані про стан 21-річної дівчини, яка постраждала від удару РФ по Хмельницькому. Відео