Трамп залишається некомпетентним в питаннях нацбезпеки. Він може припинити допомогу Україні, – ексглава ЦРУ Бреннан

Трамп залишається некомпетентним в питаннях нацбезпеки. Він може припинити допомогу Україні, – ексглава ЦРУ Бреннан

Колишній директор ЦРУ Джон Бреннан розкритикував експрезидента Трампа в тому, що той не був кваліфікованим за часів перебування в Білому домі й залишається і зараз непідготовленим до вирішення питань, пов’язаних з нацбезпекою США.

Про це він сказав в інтерв’ю бельгійським ЗМІ, передає The Hill.

"Він не був кваліфікованим тоді, і він залишається некваліфікованим сьогодні. Зокрема, ми бачили, що він не розумів важливості відносин США з нашими іноземними союзниками та партнерами", – сказав Бреннан.

Він зазначив, що Трамп після виборів 2016 року не вірив тим даним, що надавала йому розвідка в контексті питань національної безпеки США. Крім того, він докладав особливих зусиль, щоби з’ясувати, звідки ЦРУ отримало інформацію про російське втручання в вибори.

Крім того, Джон Бреннан висловив стурбованість, що колишній президент зараз не підтримує Україну у війні проти Росії. Він зазначив, що Трамп може у різні способи підірвати зусилля України, яка протистоїть російському агресору, наприклад, заборонивши розвідці допомагати українцям, а також припинити фінансову та військову допомогу.

"Це дало б зелене світло спробі Володимира Путіна майже проковтнути Україну. І, на жаль, думаю, це спонукатиме його із апетитом дивитися на решту Європи", – зауважив Бреннан.