Read in English

Бійці Гвардії наступу показали, як відпрацювали по ворожих цілях

Бійці Гвардії наступу показали, як відпрацювали по ворожих цілях

Бійці бригади швидкого реагування Нацгвардії "Рубіж" відпрацьовують по ворожих цілях один за одним. Українські захисники показали гарне відео такої відпрацьовки.

Кадри дуже схожі на компʼютерну гру. Але це не гра, а реальність, попереджають бійці.

На відео російські загарбники намагаються втекти від дрона і навіть заховатися від нього у кущі. "Але це вдається не всім", – лаконічно прокоментували військові чергову відпрацьовку по ворогу.

Бригада швидкого реагування НГУ "Рубіж" – це 4-та бригада оперативного призначення ім. Героя України сержанта Сергія Михальчука. Це з’єднання Нацгвардії прямого підпорядкування, що перебуває у високій бойовій готовності і входить до Гвардії наступу.

Бригада створена за стандартами НАТО, і її ключовою відмінністю є експертне забезпечення, високоякісний відбір бійців і технічне оснащення. Також структура та управління бригади побудовані на зразок армійських підрозділів передових країн світу. Для тактичного планування застосовується американська модель прийняття рішень.

Ротна тактична група бригади першою прийняла бій з російськими загарбниками в районі аеропорта у місті Гостомель. Також бригада відзначилася у боях за Рубіжне; воїни бригади стійко захищали Сєвєродонецьк, поки його не було зруйновано російською авіацією та артилерією. Окремий батальйон бригади брав участь у боях на Бахмутському напрямку.