Read in English

Зеленський провів Ставку: ЗСУ вдалося зупинити просування РФ на фронті

Зеленський провів Ставку: ЗСУ вдалося зупинити просування РФ на фронті

Президент Володимир Зеленський сьогодні, 4 квітня, провів чергове засідання Ставки Верховного головнокомандувача. Обговорили, серед іншого, питання ситуації на фронті, закупівлю коштів РЕБ та безпілотників та протидію повітряним ударам російських загарбників.

Про це повідомляється в Telegram -каналі глави держави.

"Ставка. Основні питання — фронт, безпілотники, засоби РЕБ та протиповітряна оборона", — написав президент.

Зеленський зазначив, що на Ставці було заслухано доповідь головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського щодо ситуації на основних напрямках.

"Результати стабілізаційних дій, завдяки яким вдалося зупинити просування російських окупантів. Дані розвідок про подальші плани ворога і наші дії у відповідь", — розповів глава держави.

Також на Ставці було заслухано звіти Міністра оборони Рустема Умерова про виконання контрактів на закупівлю безпілотників та систем радіоелектронної боротьби (РЕБ). Окрім того, йшлося також про підготовку нових угод.

"Доручив надати аналогічні звіти щодо ракетної програми", — сказав Зеленський.

На Ставці сьогодні начальник Генштабу Анатолій Баргілевич доповів про боротьбу із інструментами російського повітряного терору.

"Результати використання РЕБ, мобільних вогневих груп та ППО. Ряд доручень щодо подальшого вдосконалення наших тактик", — додав президент.