Внаслідок пошкодження обладнання енергетики в Одесі та прилеглих районах запроваджують аварійні відключення світла, кажуть енергетики

Внаслідок пошкодження обладнання енергетики в Одесі та прилеглих районах запроваджують аварійні відключення світла, йдеться у повідомленні пресслужби «Укренерго».

Енергетики кажуть, що «цією ночі ціллю для ворога були високовольтні підстанції в південному регіоні України».

«Через пошкодження обладнання енергетики були вимушені застосувати аварійні відключення в місті Одеса та прилеглих районах. При зростанні споживання їх обсяг може збільшуватись. Більше інформації на сторінках місцевого обленерго», – пише пресслужба.

Крім того, обмеження електроспоживання продовжують діяти:

  • у Харківській області;
  • у Кривому розі.

У відомстві кажуть, що вночі графіки відключень не застосовувались. Ввечері можливі відключення через зростання споживання й навантаження на систему.

«Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо», – додають в «Укренерго».

Також у пресслужбі ДТЕК зазначають, що в Донецькій та Дніпропетровській областях відключення електроенергії скасовані.

«Енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію в Донецькій та Дніпропетровській областях. Всі домівки знову зі світлом», – йдеться у дописі.

У Києві та низці областей ще з вечора 30 березня оголошували повітряну тривогу через загрозу балістики. Вночі у столиці та більшості регіонів ще двічі лунали сирени. Російські ракети долетіли аж до заходу України. Повітряні сили повідомляли про рух ракет напрямку у Львівської та Івано-Франківської областей.

Москва, попри докази і свідчення, з початку повномасштабного вторгнення заперечує обстріли цивільних в Україні.

Форум