Марсо народилася 1966 року в Парижі

Французька акторка Софі Марсо знялася для французького Vogue. Відповідні фото оприлюднили на сторінці видання в Instagram.

«Єдина й неповторна Софі Марсо на сторінках квітневого номера Vogue France, – ідеться в анонсі. – Дорога Софі Марсо, вас люблять непохитно й повсюдно. Ви є й завжди були схожі на свіжий прихід весни. От що у вас таке чарівне. Ви стримані, але завжди помітні. Ви висловлюєтеся, коли це необхідно, і берете участь, коли це необхідно, як для себе, так і для всіх жінок».

Під час фотосесії 57-річна Марсо змінила кілька образів. На одному зі знімків знаменитість позує в чорних штанах і білій напіврозстебнутій блузці, сидячи на стільці.

«Це історія акторки, яка зі свого першого фільму спричинила цунамі. Їй було 13 років. Це був «Бум», і Вік відгукується всім поколінням підлітків. Тому що якщо багато хто з нас виріс із нею, то неймовірно бачити, що сучасні підлітки так добре знають, хто така Софі Марсо», – підкреслила редакція.

Марсо народилася 1966 року в Парижі. Вона прославилася завдяки головній ролі Вік Беретон у французькій романтичній комедії «Бум» (1980) та її продовженні «Бум 2» (1982).