Ексгенпрокурор тиснув на суддів для позитивного рішення щодо поновлення Киришуна на посаді

Напередодні засідання суду щодо поновлення на посаді Дмитра Киришуна на суддів та керівництво суду "тиснули"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Як повідомили МК джерела у Державній судовій адміністрації, напередодні засідання на суддів та керівництво суду, який розглядав позов звільненого секретаря Білоцерківської міської ради щодо поновлення на посаді, здійснювався систематичний тиск.

Також стало відомо, що причиною такої активності з боку ексгенпрокурора, чиє прізвище джерело поки не називає, є багаторічні ділові та родинні стосунки його сім’ї та скандального екссекретаря БМР.

Читайте також: Дмитра Киришуна поновили на посаді секретаря міськради Білої Церкви. Київський окружний адміністративний суд рішенням від 20 травня 2024 року визнав протиправним та скасував рішення Білоцерківської міської ради від 30 листопада 2023 року про дострокове припинення повноважень та звільнення секретаря міської ради Дмитра Киришуна. Його поновлено на посаді.

Читайте також: звідки у білоцерківського тікток-воїна сотні тисяч доларів готівки?

Відповідно до рішення суду, колишній секретар міської ради має бути поновлений на своїй посаді. Однак важливо зазначити, що це виборча посада. Це означає, що для офіційного повернення Дмитра Киришуна до виконання обов’язків необхідно рішення депутатів міської ради.

Актуально: команда "стріляних вовків": хто допомагатиме Киришуну захопити владу на Білоцерківщині.

Нагадаймо, що державний зрадник Олександр Дубінський, якому Печерський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, привів до влади білоцерківського тік-ток воїна Дмитра Киришуна.