Завдання президента Володимира Зеленського щодо захисту електростанцій не було виконано урядом. Про це повідомляє власник будівельної компанії Autostrada Максим Шкіль.

“Багато було критики і блокування щодо будівництва захисту енергетичних обʼєктів. Можливі втрати для економіки внаслідок таких дій є неспіврозмірні з витратами. Це розумів президент, ставив задачі, але йому постійно брехали! Борг перед Autostrada тільки за захист енергетичних обʼєктів понад 5 млрд. Міністерство фінансів вважало, що це не є пріоритетно і грало в постійний футбол між Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, результат – фінансування нема, а ті задачі, які ставив Верховний Головнокомандувач нереалізовані”, – заявив Шкіль.

Він також звернув увагу на те, що ніхто не залучив до будівництва фортифікацій компанію, яка є лідером ринку, і будівництво не просувається.

Журналіст Юрій Бутусов прокоментував заяву Шкіля про захист електростанцій.

“Виявляється, президент Зеленський та його Офіс взагалі не контролюють виконання власних розпоряджень. Внаслідок бездіяльності влади усі електростанції державної компанії “Центренерго” знищені однією російською атакою. Це реальний злочин, за який усі причетні мають отримати найсуворіші вироки”, – пише Бутусов.