Удар БПЛА по летовищу в Єйську: був підбитий російський літак-амфібія Бе-200

Удар БПЛА по летовищу в Єйську: був підбитий російський літак-амфібія Бе-200

Унаслідок атаки українського безпілотника аеродромом у Єйську Краснодарського краю літак-амфібія Бе-200 отримав пошкодження — у нього відсутня частина крила.

У ніч проти 5 квітня українські безпілотні літальні апарати вдарили по летовищу в Єйську Краснодарського краю Російської Федерації. Унаслідок чого ворог зазнав втрат. Про це повідомили в The Military Watch у X (Twitter).

Згідно з супутниковими знімками від 5 квітня, унаслідок української атаки було підбито ворожий літак-амфібія Бе-200. Зокрема, біля борту немає частини крила, уламки якого лежать на асфальті.

Літак-амфібія Бе-200, авіація РФ, літак xdideeieuidduant

Літак-амфібія Бе-200

Аеродром в Єйську, РФ, атака БПЛА, літаки

Аеродром в Єйську, РФ, Єйськ

Супутникові знімки аеродрому в Єйську

Літак-амфібія Бе-200: що відомо

Російський літак-амфібія Бе-200 "Альтаїр" здатний злітати із землі та з водної поверхні. Загалом його застосовують для гасіння пожеж, пошуково-рятувальних операцій, охорони водних поверхонь, екологічних місій, перевезення пасажирів і вантажів.

Літак-амфібія Бе-200, авіація РФ, літак

Літак-амфібія Бе-200

Атака БПЛА на аеродроми у РФ: що відомо

Вночі 5 квітня безпілотники атакували три військові аеродроми на території Російської Федерації. Йдеться про аеродроми в Єйську Краснодарського краю, Енгельсі Саратовської області та Курську. Це була спільна операція ГУР МОУ та Сил оборони.

За інформацією джерела Фокусу, в Єйську були повністю знищені два літаки Су-25 і чотири окупанти. Натомість в Енгельсі пошкодження отримали три бомбардувальники Ту-95МС.

Також БПЛА атакували аеропорт у Морозівську Ростовської області. Зокрема, це була спільна операція СБУ та ЗСУ. Унаслідок атаки було знищено щонайменше шість бомбардувальників Су-24М та Су-34, ще вісім отримали пошкодження. Оккрім цього, окупанти втратили близько 20 людей убитими та пораненими.