Read in English

Окупант спробував прикинутися мертвим під час наближення українського дрона, але це його не врятувало

Окупант спробував прикинутися мертвим під час наближення українського дрона, але це його не врятувало

Російський загарбник, який вторгся в Україну, прикидався мертвим, щоб урятуватися від FPV-дрона наших захисників. Проте спектакль не вдався: "актор" різко вийшов із ролі й був знищений прицільною атакою.

Операцію здійснив оператор дрона з бригади Національної гвардії "Азов". Відповідним відео на своєму каналі в Telegram у понеділок, 8 квітня, поділився блогер Сергій Стерненко.

Він пожартував, що вдавати із себе "двохсотого" – це "улюблена тактика росіян під час наближення FPV".

"Так зробив і цей невдаха, коли його виявили воїни бригади НГУ "Азов". На відео можна навіть розгледіти його хитру пику. Та все ж за допомогою вашого дрона помилку природи було виправлено", – написав блогер.

Росіянин прикидався мертвим qrxiquikhiddrant

Окупант лежав нерухомо, коли до нього підлітала наша "пташка", але очі для більшої правдоподібності не заплющив. Дрон підлетів до військовослужбовця країни-агресорки дуже близько, після чого зробив різкий розворот і знову націлився на противника. Росіянин перестав прикидатися. Він трохи відповз, перевернувся й дістав рушницю у спробі збити FPV. Оператор українського дрона виявився спритнішим. Найманець РФ дійсно став "двохсотим".

Зазначимо: удару по ворогові було завдано дроном, який купили на донати українців.

Окупант намагався врятуватися

Загарбник дістав зброю у спробі збити дрон