Військовий та собака

Історія про те, як військового не пустили до вагону потягу "Інтерсіті" через розмір його службового собаки набула нового значення. У Національній гвардії від імені службового собаки Ермі прокоментували ситуацію та заявили, що все було не так критично, як здається на перший погляд.

Свою історію пес Ермі "розповів" на сторінці Нацгвардії в Instagram.

"Ситуація не була такою бентежною. Я, як великий службовий і добрий пес (хоча добрий лише до тих, хто не порушує закон, коли я патрулюю), спокійно подорожував під наглядом супровідника — мого кінолога", — йдеться в розповіді.

Як виявилось, з Києва військовий та його собака їхали у викупленому купе, як те передбачено правилами, а вже зі столиці вони вирущили найближчим потягом, щоб дістатися Чернігова. Тому і подорожували потягом "Інтерсіті".

У Національній гвардії України розповіли, що "ситуація не була такою бентежною". Кінолог та його чотирилапий товариш обрали потяг Інтерсіті, взявши квиток із Києва до Чернігова, аби не чекати до пізньої ночі іншого поїзда.

"І хоча за правилами в загальних вагонах "Інтерсіті", де багато людей, таким великим собакам, як я, їхати не можна, для мене зробили виняток — а щоб решті пасажирів теж було комфортно, я поїхав у тамбурі. Зрештою нам з кінологом було важливо дістатися додому якнайшвидше. І я ці дві години навряд чи хотів би їхати в наморднику, навіть якби мене туди впустили", - додають у Національній гвардії.

В Укрзалізниці також відреагували на ситуацію, нагадавши, що для перевезення домашніх улюбленців є чіткі правила, зокрема для вагонів "Інтерсіті", про які йде мова.

Заступник директора УЗ Олександр Шевченко зазначив, що правила перевезення мають бути адаптивними до реалій сьогодення, тож їх обов’язково будуть переглядати з урахуванням відгуків пасажирів.

Нагадає, раніше ми повідомляли про те, що употязі Київ — Чернігів українського військовослужбовця не пустили до салону через розмір службової собаки. Через це військовий він був змушений їхати стоячи у тамбурі цілих три години.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!