Ольга Лекова — це приклад сильної та відданої людини, яка, зіткнувшись з небезпекою війни, знайшла в собі силу не лише вижити, а й створити щось корисне та важливе для суспільства. Замість того, щоб покидати себе в розпач, вона обрав шлях активної допомоги іншим, виявивши величезну емпатію та винахідливість у розв'язанні проблем.

Відкриття студії дизайну та ремонту в Києві було першим кроком у новому житті Ольги. Але війна, яка зруйнувала багато життів і мрій, змусила її знову починати з нуля. Але цього разу вона не лише робила для себе. Вона стала голосом та підтримкою для тих, хто втратив все.

Починаючи надавати консультації з облаштування безпечних просторів, Ольга помітила нестачу комфорту в умовах війни. І вона вирішила це змінити. Вибір переробленого пластику для виготовлення меблів для укриттів виявився не лише екологічно обґрунтованим, але й практично виправданим. Цей матеріал має високу міцність та стійкість до зовнішніх впливів, що робить його ідеальним для умов військових конфліктів.

Проєкт Recast Plastic Ольги Лекової не лише допомагає захищати людей від воєнних небезпек, а й є кроком у напрямку вирішення проблеми з утилізацією пластикових відходів. Шлях, який вона обрала, показує, що із кризової ситуації може вийти не лише страждання, а й нові можливості для розвитку та покращення якості життя.

Оригінал статті:

Хтось бачить в пластику лише сміття, а хтось – матеріал для створення чогось нового

З початком війни Ользі Лековій довелось покинути улюблену роботу, мрії та плани, які вона поєднувала з рідним Донецьком. Разом з родиною вона переїхала до Києва, і відкрила студію дизайну та ремонту. Але прийшла повномасштабна війна.

Тоді Ольга почала давати консультації щодо облаштування безпечних просторів і помітила, що їм не вистачає комфорту. Вона вирішила розв’язати цю проблему та відкрила підприємство з виготовлення меблів для укриттів. Та обрала для цього незвичний матеріал – перероблений пластик.

В інтерв'ю MC.today засновниця проєкту Recast Plastic Ольга Лекова розповіла, як довелося двічі починати життя та бізнес з нуля, чому для виготовлення меблів для укриттів обрали саме перероблений пластик, яка ситуація з еконапрямком в Україні й чи є можливість щось змінити у відношенні людей до правильної утилізації відходів.

«Наші улюблені замовлення – це меблі "під ключ" для дітей дошкільного віку, бо там все яскраве та живе. Найскладніший проєкт ще попереду – облаштовуватимемо серію укриттів в Сумській області, яка потерпає від обстрілів», – зазначила Лекова.

https://www.facebook.com/mctodaymedia