Airbus 380-800 в який врізався водовіз

В аеропорту Домодєдово, що знаходиться в Москві зруйнувалося кілька десятків мрій на відпочинок у росіян . Перед посадкою пасажирів, водовіз врізався в літак Airbus 380-800, який мав здійснити рейс у Дубай 27 березня. Проте після аварії рейс було скасовано.

Про це повідомив "Telegram"-овий канал "Оперативний ЗСУ".

"В аеропорту Домодєдово водовіз врізався у Airbus 380-800, який мав доставити москалів у Дубай", - йдеться у повідомленні.

Як передає Shot, за попередньою інформацією, винен водій спецмашини. Він хбирався заправити борт, що вилітає в Дубай, водою, проте при під’їзді до літака переплутав педалі газу і гальма, і на повному ходу пропоров технікою дно фюзеляжу.

Airbus 380-800 в який врізався водовіз

Чоловіка госпіталізували. Він не отримав травм, але опинився в шоковому стані. А літак відправили на ремонт, термін закінчення якого не визначено.

Додамо, що в результаті рейс 134 авіакомпанії Emirates за маршрутом москва – Дубай з вильотом з Домодєдово о 16:35 скасовано. Інших подробиць інциденту станом на зараз не повідомляють.

Airbus 380-800 в який врізався водовіз

Зауважимо, що літак A380 має висоту 24 метри, довжину 73 метри і розмах крила 79 метрів. У ньому можуть перелітати на відстань до 15,4 тис. кілометрів майже 1400 пасажирів. Після випуску 251 авіалайнера в 2021 році виробництво було припинено.

Як повідомлялось раніше, лідер партії "Справедлива росія" Сергій Миронов запропонував винести питання про повернення смертної кари на росії на референдум, провести який планують в єдиний день голосування 8 вересня.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому Telegram-каналі та Facebook!