southwind

Фінське агентство транспорту та зв’язку (Traficom) відмовило турецькій авіакомпанії Southwind Airlines у виконанні рейсів до Фінляндії через зв’язки з Росією.

Про це йдеться в заяві Traficom.

"Наша загальна оцінка показує, що значну частку власності та ефективний контроль над Southwind Airlines не тримають зазначені турецькі особи чи компанії. Ми дійшли висновку, що авіакомпанія та її контроль пов’язані з російськими зацікавленими сторонами", – сказав генеральний директор Яркко Саарімакі.

Виходячи із загальної оцінки Traficom, значне право власності та ефективний контроль над авіакомпанією не належить договірній стороні, яка її призначила, або її громадянам, як того вимагає чинна угода про повітряне сполучення.

Раніше авіаперевізник Southwind Airlines, що виконує рейси з Туреччини, звернувся до Traficom за дозволом на виконання польотів до Фінляндії. Traficom повідомила авіакомпанії, що дозвіл їй не буде наданий.

В обґрунтуванні вказано, що надання дозволу на діяльність Southwind Airlines було б неприпустимим відповідно до санкційних обмежень, що діють в ЄС.

Автор: Галина Ялівець